KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488545
nr 1448 8545
Blandteknik
2 st, Kina, fåglar, blandteknik, yttermått inklusive ram: 41x31cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:03:25
200 kr